AnimaGraf - fullservisová reklamná agentúraAnimaBlog

ZASMEJTE SA! Poznáte Jamesa Fridmana? Je to jeden z najsledovanejších grafikov vôbec. A prečo? Len sa pozrite. Jeho práce vás skutočne nadchnú.

Na Twitteri už má viac ako milión sledovateľov a to najmä vďaka svojmu zmyslu pre humor. Možno ste sa už s jeho vtipnými prácami stretli. A možno by ste sa s podobným typom grafického dizajnéra ani stretnúť nechceli.

V čom spočíva jeho genialita?

Tento vtipálek rád plní zadania doslovne. Dokonca najdoslovnejšie. Hoci je grom jeho tvorby strieľanie si z ľudí, počet jeho followerov, ktorí sa ochotne stávajú jeho obeťami stúpa.

 

Aj on má pravidlá…

Milým gestom amerického dizajnéra, je jeho upozornenie aby mu ľudia nikdy neposielali osobné fotografie, ktoré nechcú aby boli zverejnené. Považujeme to za milé gesto, keďže fotografie vždy upravuje na úkor človeka, ktorý mu ich pošle (a následne zverejí).

 

 

 

Boj proti narcizmu?

Jeho počiny môžeme hodnotiť aj ako istý druh boja proti narcizmu. Mnoho ľudí totiž vyžaduje aby sa ich fotografie odklonili od reality. Chcú mať krajšiu pleť, menší nos, väčšie oči…

Tento satirický pohľad na vec zdieľa so svojimi následovníkmi a získava stále nové a nové obrázky pre ďalšie komické úpravy.

Zdieľaj na fejsbúku
Späť k článkom
AnimaGraf, grafické štúdio