AnimaGraf - fullservisová reklamná agentúraAnimaBlog

Prečo mať nový blog? A prečo ho zakladáme? Nie sme totiž skúpi! O naše vedomosti sa chceme podeliť a možno aj vás niečo naučiť. Preto dúfame, že naše príspevky budú pre vás prínosné, zaujímavé a že touto cestou vám budeme my AnimaGrafáci bližší. Pretože našim najväčším potešením je práve vaša spokojnosť.

Každý z nás vie, že informácie majú cenu zlata. Aj my v AnimaGrafe sme sa rozhodli, že sa o tento poklad vo forme dlhoročných poznatkov a skúseností podelíme. A práve tu vznikol ten nápad. Založme si blog! Miesto kde budú môcť naši zákazníci vyhľadať informácie, ktoré potrebujú. Informovanosť je trendom dnešnej doby a nám je potešením, keď môžeme nie len poučiť, ale dúfame, že aj pomôcť. Samozrejme úplne zadarmo.

O čom to celé bude?

Odpoveď je jednoduchá. Pokúsime sa vás naučiť pár vecí zo sveta grafiky, dizajnu a propagácie, či už na internete alebo mimo neho . Tie vám môžu pomôcť pochopiť a priblížiť našu prácu. Aj týmto spôsobom Vám postupne vysvetlíme, ktoré veci sú v komunikácii firmy dôležité. Naša práca je totiž postavená na detailoch, ktoré mnohokrát ani neberiete do úvahy. My sme sa rozhodli, že si ich nenecháme len pre seba a podelíme sa s vami. My sme tu totiž pre Vás.

Váš AnimaGraf

Zdieľaj na fejsbúku
Späť k článkom
AnimaGraf, grafické štúdio